fbpx

Pierwsza edycja Tragów Jedyne w Swoim Rodzaju odbyła się w Katowicach 16-17 października 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Podczas Targów zostały stworzone 3 strefy: C-Art Days – strefa, zrzeszająca artystów-malarzy, strefa SWEX, gdzie można było poznać przedstawicieli polskiego streetwearu oraz bezpośrednio strefa JWSR – miejsce, gdzie spotkali się ludzie, którzy doceniają wyjątkowe, craftowe, niepowtarzalne wyroby.

Tworząc nasze wydarzenie, stawiamy nie tylko na możliwość pokazania się oraz sprzedaży swoich produktów, a również na edukację. Przez 2 dni na scenie Targów występowali eksperci z prelekcjami na takie tematy jak: “Sprzedaż w Internecie”, “Obowiązki rękodzielnika w odniesieniu do ustawy śmieciowej i bezpieczeństwa produktu”, “Kosmetyka chlebowa – woda, mąka, dobre bakterie”  i inne.

Katowicka edycja zebrała w jednym miejscu 95 wyjątkowych wystawców oraz prawie 3000 fanów rzeczy wyjątkowych.

Druga edycja Targów JWSR została przeprowadzona we Wrocławiu, mieście, skąd pochodzimy , gdzie mieszkamy, dlatego jeszcze bardziej nam zależało na tym, żeby wystawcy i goście wydarzenia zostali zadowoleni oraz spędzili z nami wyjątkowe chwile.

Żeby wzmocnić event, oprócz stref C-Art Days oraz SWEX na Targach pojawiły się 2 dodatkowe strefy – Strefa Dobrego Smaku oraz Lotny Festiwal Piwa. Strefa Smaku zebrała w sobie smaki z całego kraju oraz zza granicy. Na Lotnym Festiwalu Piwa, już znana w mieście impreza, jak zawsze pojawiły się przedstawicieli najlepszych polskich kraftowych browarów i nie tylko – jednym z wystawców została rzemieślnicza destylarnia, produkująca alkohole o mocniejszych procentach:D

Hala Stulecia wypełniła się 200 wystawcami, a oprócz prelekcji od ekspertów, które odbywały się na scenie, wzbogaciliśmy program warsztatami, które miały miejsce w osobnym pomieszczeniu. To dało możliwość jak najmocniej zagłębić się w temat. W jednej z rotund Hali Stulecia odbyły się takie warsztaty jak: “Domowa kawiarnia wg Trenera Baristów ETNO CAFE Karola Przesmyckiego”, “O stylach piwnych. Kurs sensoryczny połączony z degustacją”, warsztaty tkackie oraz wiele innych.

Frekwencja też nie zawiodła:D Przez 2 dni odwiedziło nad prawie 8000 osób, a kolejka przy Hali sięgała Iglicy:))