fbpx

Pierwsza edycja Targów Jedyne w Swoim Rodzaju odbyła się w Katowicach 16-17 października 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Podczas Targów zaprezentowaliśmy trzy strefy:          C-Art Days – strefa zrzeszająca artystów-malarzy, strefa SWEX, gdzie można było poznać przedstawicieli polskiego streetwearu oraz największa – strefa JWSR – miejsce, gdzie spotkali się ludzie, którzy doceniają wyjątkowe, craftowe, niepowtarzalne wyroby.

Tworząc nasze wydarzenie, stawiamy nie tylko na możliwość pokazania się oraz sprzedaży swoich produktów, a również na edukację. Przez dwa dni na scenie Targów występowali eksperci z prelekcjami na takie tematy jak: “Sprzedaż w Internecie”, “Obowiązki rękodzielnika w odniesieniu do ustawy śmieciowej i bezpieczeństwa produktu”, “Kosmetyka chlebowa – woda, mąka, dobre bakterie”  i inne.

Katowicka edycja zebrała w jednym miejscu 95 wyjątkowych Wystawców oraz prawie 3000 Odwiedzających.

Druga edycja Targów JWSR miała miejsce we Wrocławiu, mieście, skąd pochodzimy, gdzie mieszkamy. Dlatego jeszcze bardziej zależało nam na tym, żeby Wystawcy i goście wydarzenia spędzili z nami wyjątkowe chwile. 

Żeby wzmocnić event, oprócz stref C-Art Days oraz SWEX na Targach pojawiły się dwie dodatkowe strefy – Strefa Dobrego Smaku oraz Lotny Festiwal Piwa. Strefa Smaku zebrała w sobie smaki z regionu oraz zza granicy. Na Lotnym Festiwalu Piwa, już znana w mieście impreza, jak zawsze pojawiły się przedstawicieli najlepszych polskich kraftowych browarów i nie tylko – jednym z Wystawców została rzemieślnicza destylarnia, produkująca alkohole o mocniejszych procentach.

Hala Stulecia wypełniła się 200 wystawcami, a oprócz prelekcji od ekspertów, które odbywały się na scenie, wzbogaciliśmy program warsztatami – jak np. “Warsztaty z tkaniny”,  “Domowa kawiarnia wg Trenera Baristów Etno Cafe Karola Przesmyckiego” oraz “O stylach piwnych. Kurs sensoryczny połączony z degustacją”.

Frekwencja też nie zawiodła 😀 Przez dwa dni targowe, odwiedziło nas ponad 8000 osób, a kolejka przy Hali sięgała Iglicy:))