Formularz Zgłoszeniowy -  wystawa JWSR w ramach 4 Design Days, 28-29 stycznia 2023 r. (4dd.pl)

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 

Uwaga! Zgłoszenie się przez ten formularz nie jest jednoznaczne z przyjęciem i gwarancją uczestnictwa. Wyniki rekrutacji zostaną wysłane indywidualnie, na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Wybór Wystawców ma charakter subiektywny i ostateczny - nie podlega negocjacji. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy uczestniczenia w wydarzeniu.

Montaż stoisk: w dn. 28.01 - godz. od 07:00 do 9:45. Szczegółowe godziny montażu i demontażu zostaną podane do 4 dni przed wystawą.

Materiały promocyjne nt. produktów prezentowanych na stoisku przesłane przez Wystawców będą umieszczone na profilu targów FB/IG wyłącznie po opłaceniu stoiska. Umieszczanie materiałów jest wyłącznie wolną wolą Organizatora i nie ma on obowiązku publikacji wszystkich materiałów Wystawców, oraz ma prawo odmowy ich publikacji bez podania przyczyny.

Plan stoisk  tworzony jest 10 dni przed targami, a Wystawcy otrzymają ją najdalej 4 dni przed targami. Wystawcy którzy zgłaszają się 10 dni przed targami mogą nie zostać uwzględnieni na planie targów.


Pozostawiamy sobie możliwość zamknięcia listy Wystawców wcześniej lub odmówienia przyjęcia Wystawcy bez podania przyczyn. Wystawcy samodzielnie aranżują przestrzeń wystawienniczą. W przypadku zapotrzebowania na prąd i meble prosimy o zgłoszenie w formularzu. 

Jeśli jesteś ciekawy jak wyglądały nasze poprzednie realizacje sprawdź nasz kanał Craftowe TV - YouTube

Podawane niżej ceny, to wartości netto za 2 dwa dni uczestnictwa w wystawie JWSR w ramach 4 Design Days, 28-29 stycznia 2023 r. (4dd.pl)

Podane w formularzu ceny netto mogą ulec zmianie.


Lokalizacja targów


Standard stoiska obejmuje:

  • zamówioną przestrzeń (brak zabudowy targowej)
  • Wifi dla Wystawców,
  • promocja: post prezentujący Wystawcę na profilu wydarzenia JWSR  (po warunkiem zgłoszenia i pełnej opłaty do 10.01.2023r., wpis na podstawie treści przesłanych przez Wystawcę),
  • prezentacja Wystawcy na liście Wystawców wydarzenia 4DD,
  • wstęp na teren wydarzenia 4DD w dniach 28-29.01.2023r.
 

Wyposażenie i świadczenia promocyjne


Dodatkowe informacje

Jeżeli jest coś, co pozwoli nam lepiej przygotować Twój udział w wystawie to napisz nam to proszę.

Dziękujemy!


Podsumowanie zamówienia

UWAGA: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


zł netto
zł netto


Do wszystkich cen należy doliczyć podatek VAT 23%