Formularz Zgłoszeniowy - targi JWSR

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Uwaga! Zgłoszenie się przez ten formularz nie jest jednoznaczne z przyjęciem na targi i gwarancją uczestnictwa. Wyniki rekrutacji zostaną wysłane indywidualnie, na adres mailowy podany w zgłoszeniu. Wybór Wystawców ma charakter subiektywny i ostateczny - nie podlega negocjacji. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy uczestniczenia w targach.
Jeśli jesteś ciekawy jak wyglądały nasze poprzednie realizacje sprawdź nasz kanał

Craftowe TV - YouTube

Podawane niżej ceny, to wartości netto za 2 dwa dni uczestnictwa w targach JWSR. Podane w formularzu ceny obowiązują do 30 maja 2022r.


Lokalizacja targów


Konfiguracja stoiska

Zakładamy, że wielkość Twojego stoiska będzie taka sama dla wszystkich wybranych wyżej lokalizacji. Jeśli potrzebujesz innej konfiguracji dla różnych lokalizacji, opisz to w uwagach na końcu formularza.


Standard stoiska obejmuje:

 

  • zabudowę stoiska w postaci ściany tylnej i ściany bocznej stoiska (zabudowa typu octanorm, białe ścianki) lub kratownice w strefie SWEX
  • przyłącze prądu (zwykłe, tzw. gniazdko),
  • tabliczka z nazwą Wystawcy jako oznaczenie stoiska,
  • 2 szt. identyfikatorów (Wystawca),
  • Wifi dla Wystawców,
    promocja: informacja nt. Wystawcy w katalogu targowym oraz w poście prezentującym czterech Wystawców z danej kategorii (po warunkiem zgłoszenia do 30 dni przed Wydarzeniem),
  • dwa bilety wstępu na targi (bilet online przesłany na email podany w  zgłoszeniu do 14 dni przed Wydarzeniem).

Wyposażenie i świadczenia promocyjne


Świadczenia promocyjne - katalog targowy, promocja online, scena targowa.


Katalog drukowany jest w formacie A5, nakład 10 000 szt. Katalog dołączany jest do każdego sprzedanego biletu wstępu. Prosimy o dosłanie treści i zdjęć do katalogu do 10.10.2022r. 

*Organizator zastrzega sobie prawo wyboru wykładów i warsztatów oraz ustalenia godzin. Ostateczny termin wykładu i warsztatów oraz temat należy potwierdzić do dnia 10.10.2022r. 

Dodatkowe informacje

Jeżeli jest coś, co pozwoli nam lepiej przygotować Twój udział w targach to napisz nam to proszę.

Dziękujemy!


Podsumowanie zamówienia

UWAGA: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


zł netto
zł netto
zł netto
zł netto


Do wszystkich cen należy doliczyć podatek VAT 23%